Akcja – Sztuka – Przestrzeń

Nasze stowarzyszenie zajmuje się animacją oraz edukacją kulturalną i społeczną od ponad 10 lat. Animatorzy i edukatorzy Stowarzyszenia ASK posiadają wieloletnie doświadczenie szkoleniowe oraz w realizacji projektów kulturalnych i społecznych.

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, upowszechniając ideę kreatywnego i zrównoważonego rozwoju osobistego i społecznego ludzi oraz miejsc poprzez nowatorskie i twórcze działania kulturalne i artystyczne. Prowadzimy warsztaty i szkolenia z zakresu: kreatywności, twórczości, rozwoju osobistego, komunikacji międzyludzkiej, budowania zespołu, edukacji globalnej.

Motywem przewodnim naszych działań jest bezpośrednie zaangażowanie uczestników do działania. Dlatego nasze warsztaty i szkolenia mają charakter interaktywny i opierają się na pełnym zaangażowaniu uczestników. Poprzez bezpośrednie aktywizowanie uczestników, uczymy i motywujemy do samodzielnego, twórczego działania, nabywania nowych umiejętności i odkrywania własnego potencjału.

Prowadzimy warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych, dla osób indywidualnych, grup zorganizowanych, instytucji i firm. Dotychczas prowadziliśmy warsztaty m.in. dla nauczycieli, pedagogów, pracowników ZUS, policjantów.

Oferta warsztatów ASK:

• WarsztARTy – Uwalniamy i rozwijamy potencjał osobisty poprzez kontakt ze sztuką.

Wszystkie warsztaty realizowane są na podstawie własnych, autorskich scenariuszy.

Fot.: A. Luterek, P. Okulowski, L. Szczasny.