WarsztARTy Podstawy rysunku

Data/Czas
Date(s) - 15/07/2015 - 18/07/2015

salka warsztatowa ASK

Celem warsztatów jest nauka podstaw rysunku; technik rysunku, wymiarowanie przedmiotu, rodzaje cieniowania, kompozycja i  walor na podstawowych  formach geometrycznych.
Czas trwania: dwa spotkania po 1,5 godziny
Metody pracy: Kompozyt metod warsztatowo-prelekcyjnych, praca indywidualna i zespołowa.
Materiały: ołówki, gumki, temperówki, bloki techniczne, brystole, wiszery, cienkopisy, martwa natura, ksero (zapewniamy materiały)
Grupa docelowa: każda grupa wiekowa i z każdego obszaru działania. Grupa do 4 osób.
Instruktor: Mariola Jakacka – Animator, artysta, pedagog, instruktor malarstwa, grafiki i ceramiki, arteterapii, edukacji globalnej, reżyser, organizator i twórca projektów, grup, warsztatów i wystaw.
Pracowała z ludźmi z każdej grupy wiekowej m. in. w Bytowskim Centrum Kultury, Zrzeszeniu Kaszubsko-Pomorskim, Fundacji Partnerstwo Dorzecze Słupii, Muzem Zachodniokaszubskim, placówkach kulturalno-oświatowych. Twórca grupy plastycznej Gwasz. Członkini Raciborskiego Stowarzyszenia Kulturalnego ASK.

Terminy:
1 spotkanie: środa, 22 kwietnia 2015, 16:30 – 18:00,
2 spotkanie: środa, 6 maja 2015, 16:30 – 18:00.

Cena:
60,00 zł / za dwa spotkania

Miejsce:
salka warsztatowa ASK
Racibórz, ul. K. Miarki 3a, Przystanek Kulturalny „Koniec Świata” (I piętro).

Zapisy:
Marlena Rebeś: ask.warsztaty@gmail.com, tel.: 531 93 22 86